Renex Hotels - Toplantı&Düğün
icon icon-Vector-1
MICE&Wedding

Dünya mutfağının en güzel tatlarını içeren lezzetli menü seçenekleri, göz alıcı masa düzenleri, en yüksek hizmet standardı ile birbirinden görkemli balo salonlarımızın keyifli atmosferinde, hayatınız boyunca hatırlayacağınız mükemmel bir düğüne hazır olun.

info@renexhotels.com

+90 242 226 00 00

Meeting and Ceremony

Asteria/Sirius Workshop, Lotus Balo

Image

Asteria Workshop

Asteria Workshop, iş seyahatlerinizde varış noktanız olan Renex Hotel’de sektörünüzün profesyonellerini ve iş partnerlerinizi bir araya getirebileceğiniz 65 m² alanında sınıf düzeninde 30, banket düzeninde 60 kişiye kadar ağırlama kapasitesi, iş organizasyonları için avantajlı teknik alt yapısı ve seçkin toplantı konseptiyle toplantı organizasyonlarınızı ağırlamaya hazır.

Sirius Workshop

Sirius Workshop, Antalya’ya yapacağınız iş seyahatlerinde şehrin merkezi noktasında ayrıcalıklı konaklama seçeneklerine ek olarak sizlere en iyi MICE hizmetlerini sunuyor. Renex Hotel bünyesinde, alanında uzman ekibi ve güçlü teknik alt yapısıyla Sirius Workshop’ta 114 m² alan içerisinde sınıf düzeninde 75, tiyatro düzeninde 120 kişiye kadar sektör profesyonellerini ve çözüm ortaklarınızı ağırlayabilirsiniz.

Lotus Balo Salonu

Hayalinizdeki şık ve seçkin düğün organizasyonunu gerçekleştirmek için Antalya’nın merkezi noktasında, lüks konaklama ve hizmetleri de kapsayan eşsiz bir alternatifiniz var. Renex Hotel’de 650 m²’lik geniş ve ferah bir salonda 950 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz Lotus Balo Salonu, peri masalı gibi muhteşem konsept seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Image

Asteria Workshop

65 m²

  60

   65 m²

    65 m²

     Image

     Sirius Workshop

     114 m²

      120

       65 m²

        65 m²

         Image

         Lotus Balo Salonu

         650 m²

          950

           65 m²

            65 m²

             fas fa-external-link-square-alt
             fas fa-play
             Image

             Balo Salonu Fuaye

             114 m²

             Image

             Fuaye

             103 m²

             Unique Experiences in Renex

             Image

             Renex Event

             Youtube

             ziyaret edin